Menu
Sepetim

Tüm EPSON ürünlerinde en uygun fiyat garantisi.  

EPSON L3110 COLOR TANK PRINT/SCAN/COPY

EPSON L3110 COLOR TANK PRINT/SCAN/COPY
-13 %
EPSON L3110 COLOR TANK PRINT/SCAN/COPY


1.138,81TL
1.315,74TL
Vergiler Hariç: 965,09TL
  • Stok: Stokta
  • Stok Kodu: C11CG87401
Network
Ethernet LAN bağlantısıHayır
Wi-FiHayır
Diğer Özellikler
Baskı çözünürlüğü (siyah, normal kalite)5.760 x 1.440
FaksHayır
Maksimum ISO A-seri kağıt boyutuA4
Maksimum tarama çözünürlüğü600 İnç başına nokta x 1.200 İnç başına nokta (yatay x dikey)
Tarama hızı (renkli)200 İnç başına nokta
Yazdırma hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter)10 ppm
Müşteri sorularına istinaden gerekli açıklama;
Ürün Orjinal Kutu İçeriğiyle Birlikte Gönderilmektedir. Kesinlikle Kutu İçeriğinde Değişiklik Yapılmamaktadır. Bazı Epson satıcıları orjinal kutu içeriğinde değişiklik yapmakta olup orjinal mürekkep kartuşlarını değiştirmektedir. Orjinal içeriği değiştirilmiş ürünler için lütfen Epson Türkiye ile irtibata geçip yasal işlem başlatınız.
Önemli Bilgilendirme: Orjinal kartuşlarla kullanılmayan yazıcılar garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Kesinlikle muadil kartuşlar kullanmayınız.

Yerden Tasarruflu Tasarım, Dökülmeyen Dolum
Kompakt ve şık, yeni tank tasarımı, yazıcının küçük bir alana sahip olmasını sağlamak için yazıcıya entegre edilmiştir. Yalnızca kendi tanklarına uyan benzersiz anahtar ağızları olan tek tek şişelerle sızıntısız ve hatasız doldurmanın keyfini çıkarın.

Mükemmel Tasarruf ve Sayfa Verimi Yazdırırken
maliyetten ödün vermeyin. Epson'un EcoTank L3110 ile, her bir şişe mürekkep setinin renk için 7,500 ultra yüksek ve siyah için 4.500 sayfa olduğu için maliyetlerden tasarruf edebileceksiniz.

Olağanüstü Kalite ve Hız
L3110, tüm ihtiyaçlarınız için son derece yüksek kaliteli baskılar sağlayan, yüksek baskı çözünürlüğü olan 5760 dpi'ye baskı yapar. Siyah için 10ipm'ye ve renkli 5,0ipm'e kadar olan hızlı baskı hızlarını takdir edeceksiniz. Ayrıca, L3110, 4R'ye kadar kenarlıksız fotoğraflar basabiliyor.
Huzurlu Çözümler için Epson Garantisi
Yazıcınızdan maksimum değer ve bakım konusundaki endişelerden bağımsız olarak, hangisi önce gelirse, 2 yıl veya 30.000 baskıya kadar garanti kapsamı elde edin. Epson'un garantisi, yüksek hacimli yazdırma için tasarlanmış bir yazıcı için en önemli olan baskı kafasının kapsanmasını içerir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.