Menu
Sepetim

Tüm EPSON ürünlerinde en uygun fiyat garantisi.  

EPSON L3150 COLOR TANK FOT/TAR/YAZ A4 WIFI

EPSON L3150 COLOR TANK FOT/TAR/YAZ A4 WIFI
EPSON L3150 COLOR TANK FOT/TAR/YAZ A4 WIFI
-9 %
EPSON L3150 COLOR TANK FOT/TAR/YAZ A4 WIFI
EPSON L3150 COLOR TANK FOT/TAR/YAZ A4 WIFI
EPSON L3150 COLOR TANK FOT/TAR/YAZ A4 WIFI


1.034,07TL
1.135,08TL
Vergiler Hariç: 876,33TL
  • Stok: Stokta
  • Stok Kodu: CY111EPS218
Hafıza
Tarama Çözünürlük1200 x 2400 dpi
Diğer Özellikler
Baskı Çözünürlük5760 x 1440 dpi
Baskı HızıDakikada 10 Sayfa Siyah - 5 Sayfa Renkli
Baskı TürüÇok İşlevli Inkjet
Fotokopi ÖzelliğiVar
Garanti24
Renkli taramaVar
Tarama türüDokunmaktik görüntü sensörü (CIS)
Müşteri sorularına istinaden gerekli açıklama;
Ürün Orjinal Kutu İçeriğiyle Birlikte Gönderilmektedir. Kesinlikle Kutu İçeriğinde Değişiklik Yapılmamaktadır. Bazı Epson satıcıları orjinal kutu içeriğinde değişiklik yapmakta olup orjinal mürekkep kartuşlarını değiştirmektedir. Orjinal içeriği değiştirilmiş ürünler için lütfen Epson Türkiye ile irtibata geçip yasal işlem başlatınız.
Önemli Bilgilendirme: Orjinal kartuşlarla kullanılmayan yazıcılar garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Kesinlikle muadil kartuşlar kullanmayınız.

EcoTank L3150
Wi-Fi Direct özellikli bu 3'ü 1 arada EcoTank, şık ve kompakt tasarımı, mobil baskı özelliği ve verimli teknolojisi sayesinde her açıdan ön plana çıkıyor. Bu güvenilir kartuşsuz yazıcıda gelişmiş bir mürekkep dolum sistemi ve kullanımı kolay mürekkep şişeleri bulunur. Üç yıllık mürekkep1 sayesinde mürekkep maliyetlerinden %90'a2 kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ultra düşük maliyet
Tam üç yıl1 – L3150 için mürekkep satın almadan üç yıl boyunca çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu, mürekkep maliyetlerinden %90'a kadar tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına gelir2. Dahili mürekkep3 sayesinde sayfa başına son derece düşük maliyetle 8.100 sayfa siyah ve 6.500 sayfa renkli baskı alın.

Kartuşsuz baskı
82 kartuşa eşdeğer mürekkep2 sayesinde EcoTank yazıcı ile doldurma işlemleri arasında daha uzun süre çalışabilirsiniz. Ultra yüksek kapasiteli mürekkep tanklarıyla kartuş ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır.

Yeni nesli keşfedin
Yazıcının ön tarafına yerleştirilen mürekkep tankı sayesinde bu yeni tasarım kompakttır, dolum için erişimi kolaylaştırır ve mürekkep düzeylerini net bir şekilde görmenizi sağlar. Sıçrama ve kirlilik riskini en aza indiren geliştirilmiş bir mürekkep dolum sistemine sahiptir. Yeni şişeler, sadece doğru tankların ilgili renkle doldurulmasını sağlayan bir mekanizma oluşturur.

Hemen her yerde baskı alın
Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile yazıcınız, Epson iPrint4 uygulamasını kullanarak yazdırılacak olan belgeleri akıllı cihazlardan alabilir.

Kaliteli sonuçlar
Micro Piezo baskı kafasıyla EcoTank, güvenilir bir baskı çözümü sunar. 2 yıllık garanti standart olarak sunulur ancak promosyon garantileri daha fazlasını sunar. En son teklif için teknik özelliklere bakınız5.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.