Menu
Sepetim

Tüm EPSON ürünlerinde en uygun fiyat garantisi.  

EPSON L7160 COLOR TANK PRINT/SCAN/COPY

EPSON L7160 COLOR TANK PRINT/SCAN/COPY
Çok Satan -12 %
EPSON L7160 COLOR TANK PRINT/SCAN/COPY


3.641,09TL
4.152,22TL
Vergiler Hariç: 3.085,67TL
  • Stok: Stokta
  • Stok Kodu: C11CG15402
EPSON L7160 MÜREKKEP TANKLI YAZICI TARAYICI FOTOKOPİ

A4 fotoğraflar ve belgeler
A4 3'ü 1 arada EcoTank yazıcı, fotoğraflar, çift taraflı belge baskısı ve çok daha fazlası için ultra düşük maliyetli bir çözüm sunar.

KUTU İÇERİĞİ:  ORJİNAL MÜREKKEP KARTUŞU SETİ , MAINTENANCE BOX(BAKIM SETİ) , ENERJİ KABLOSU, GARANTİ BELGESİ
Önemli Bilgilendirme: Orjinal kartuşlarla kullanılmayan yazıcılar garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Kesinlikle muadil kartuşlar kullanmayınız.

EcoTank L7160
Bu çok yönlü A4 kartuşsuz yazıcı, ultra düşük maliyetle çift taraflı belgeler ve çok sayıda fotoğraf üretebilir. Üç yıllık mürekkeple birlikte verilir ve mürekkep maliyetlerinden %90'a kadar tasarruf sağlamanıza olanak tanır. SD kart yuvası, marjsız fotoğraf baskısı ve çift kağıt tepsisi ile kullanmak zahmetsizdir. Kurulumu kolaydır, güvenilirdir ve zahmetsiz doldurma için tasarlanmıştır.

Ultra düşük-maliyet, kartuşsuz baskı
Tam üç yıl – L7160 için mürekkep satın almadan üç yıl boyunca çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu, mürekkep maliyetlerinden %90'a kadar tasarruf sağlayabileceğiniz anlamına gelir. 1.500 fotoğraf baskısı almanıza yetecek kadar mürekkeple (10x15cm) birlikte verilir ve ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı kartuş ihtiyacını ortadan kaldırır.

Çok yönlü A4 yazıcı
Siyah fotoğraf mürekkebi ve siyah pigmentli mürekkep içeren beş renkli mürekkep sistemi ile fotoğraf ve çift taraflı belge baskısı alın. Yazıcı bir SD kart yuvası, marjsız fotoğraf baskısı, çift kağıt tepsisi ve LCD ekran içerir.

EcoTank'ın yeni neslini keşfedin
Öne yerleştirilen mürekkep tankı ile EcoTank, daha önce hiç olmadığı kadar kompakt ve kullanımı kolay hale gelmiştir. Zahmetsiz doldurma için geliştirilmiş bir mürekkep dolum sistemine sahiptir ve sızıntıya karşı koruma sağlar. Yeni şişeler ayrıca, sadece doğru renklerin doldurulmasını sağlayan bir mekanizma içerir.

Kolay mobil baskı
Mobil telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan kolayca baskı alabilir, Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile Epson iPrint uygulamasını kullanarak yazdırılacak olan dosyaları akıllı cihazlara gönderebilirsiniz. Fotoğraf baskısı almanızı ve tebrik kartları, boyama kitapları ve çok daha fazlasını üretmenizi sağlayan Creative Print uygulamasıyla Facebook fotoğraflarından en iyi şekilde faydalanmak kolaydır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.